DOUST COMPANY

Bağdat Merkezli Dost Company petrol ürünleri satış ve pazarlama alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Irak ve komşu ülkeler arasında petrol ürünleri pazarında geniş bir hacme ve alanında uzman bir kadroya sahiptir.

İSTİKBAL

2001 yılında kurulan İstikbal Mağazası, Duhok bölgesinde Mazi Supermarket’in yan tarafında yer almakta olup, 6.000 metrekarelik bir alandan oluşmaktadır. İstikbal ürünlerinin tüm Irak’a dağıtımını yapan ve Irak’ın bir çok bölgesinde şubeleri bulunan merkez konumundaki mağazamızda, ev ve ofis mobilyaları için çok geniş bir yelpazede

sunulan çeşitliliğin yanı sıra, bölge halkının ihtiyacına yönelik olarak, Türkiye’den istek üzerine siparişler de temin edilebilmektedir.

 

BELLONA

2001 yılında kurulan Bellona Mağazası, Duhok bölgesinde Mazi Supermarket’in yan tarafında yer almakta olup, 6.000 metrekarelik bir alandan oluşmaktadır. Bellona ürünlerinin tüm Irak’a dağıtımını yapan ve Irak’ın bir çok bölgesinde şubeleri bulunan merkez konumundaki mağazamızda, ev ve ofis mobilyaları için çok geniş bir yelpazede sunulan çeşitliliğin yanı sıra, bölge halkının ihtiyacına yönelik olarak, Türkiye’den istek üzerine siparişler de temin edilebilmektedir.

 

AKSA

1995 yılından bu yana Duhok bölgesinde faaliyet göstermekte olan şirketimiz, 1 KVA ile 2.500 KVA arasında tüm güçlerde Aksa jeneratörlerin tüm bölgeye satış ve servisini sağlamaktadır. Daha yüksek kapasiteler için de istek üzerine özel çözümler üreterek ihtiyaca yönelik projeler sunan şirketimiz, bayi ağıyla da Irak’ın tamamına satış yapmaktadır.